Kontakt


Aadress:
Põllu 4
Olustvere alevik
Põhja-Sakala vald
70401 Viljandimaa


Üldine e-posti aadress: piilu@olustverela.edu.ee


Direktor - Liivi Lindemann 

Telefon: 5121637

e-post: liivi@olustverepk.edu.ee


Tervishoiutöötaja / juhiabi - Jaanika Madison

telefonid: 437 4219
               5342 4273

e-post: jaanika@olustverela.edu.ee


Õppealajuhataja - Kati-Riin Grünberg

e-post: kati-riin@olustverela.edu.ee

Köögi telefon: 433 1092


Kontakttelefonid ja e-posti aadressid rühmades:


"Muumi"     5878 4677         muumi@olustverela.edu.ee

"Sipsik"    5360 6020         sipsik@olustverela.edu.ee

"Potsataja"  5360 6021         potsataja@olustverela.edu.ee



Logopeed-eripedagoog - Kaie Tasane

e-post: kaie.tasane@olustverepk.edu.ee

Logopeed-eripedagoogi tunnid


Olustvere lasteaed PIILU reg. nr. 75006078
Põhja-Sakala Vallavalitsus: arveldusarve numbrid


SEB Pank  EE91 1010 3020 0880 0000
AS Swedbank EE71 2200 0011 2022 3591
Luminor Bank AS EE98 1700 0170 0445 0319